Impeller kit POS, 17018-0001-P

1 549,-

- +

5+ på fjernlager

Vipps
Beregn fraktpris

Vennligst angi destinasjon under for å regne ut fraktkostnad.

Produktnr: 1060241 Kategori:

Erstatter modeller:
JMP 7446-01
Jabsco 17018-0001
Jabsco 17018-0001P
Volvo penta 21730348
Volvo penta 3817587
Volvo Penta 3583602
Volvo Penta 3593573
Volvo Penta 3817587
Volvo Penta 3819486
CAT 3N5895

Tekniske spesifikasjoner:

AØ: 65 mm
B: 76 mm
CØ: 16 mm
Antall blader: 8
Type aksel: Spline

Denne impelleren har medfølgende pakning og fett i blisterforpakning for piggoppheng.

Tilleggsinformasjon

Vekt 0,28 kg
Dimensjoner 13 × 20 × 9 cm
Produktnummer

1060241

Andre relevante produkter