Leveres med to meget stillegående pumper, en membranpumpe for vanninntak (som kan plasseres hvor som helst), og en sentrifugalpumpe med kniv for uttak.
Jabsco ombygningssett fra manuelt til elektrisk toalett. Inneholder alt som er nødvendig for å bygge et manuelt pumpetoalett om til å bli elektrisk. Sokkelen har fire hull for feste av porselensbollen. Selvsugende pumpe. 37010-0092
Brukes til å omkoble avløpet enten direkte til sjø, eller til avfallstanken. Både 25 mm og 38 mm innløpsporter følger med. Utløpsportene kan vrides. Ventilen er låsbar. 45490-1000
1.749,-
Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for å øke brukervennligheten i nettbutikken. Ved at du fortsetter å bruke Westsystem.no, forutsetter vi at du samtykker til dette.